Beskydy ubytování Penzion Babička Trojanovice (Pustevny)

Pohoří Moravskoslezských Beskyd se svými klimatickými a terénními podmínkami patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta.. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni k vrcholům Beskyd lanovou dráhou- lanovka Pustevny (Trojanovice). Pěšky cca 5 minut. Frenštát pod Radhoštěm 4 km.

 Letní prázdniny  akce !

Týdenní pobyty se slevou !

Děti do 3 let zdarma , děti do 12 let sleva !

Vyjeďte do hor s dětmi ! Jaro, Letní prázdniny, nebo jen odpočinkový víkend v Beskydech , ale také krásné procházky beskydskou krajinou !

V nedalekém hotelu welness a krytý bazén. Denně v provozu !

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný horský penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy na Pustevny (500m), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí. Penzion Babička nabízí ubytování pro rodiny, nebo max. 18 osob v 6-ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení .TV. Wifi na pokoji.

Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni. K dispozici je společenská místnost. Možnost snídaní a polopenzí v penzionu ( mimo letní prázdniny , Vánoce a Silvestr). Restaurace je cca 300 m od penzionu.

Bazén o letních prázdninách ( rozměr cca 300 x 70 cm). Penzion je oplocený se zahradou a venkovním posezením, houpačka, skluzavka., ohniště ( dřevo není k dispozici, možnost zakoupení.)  S výhledem na horu Radhošť, kde můžete v klidu strávit své dovolenkové chvíle. Rádi Vám osobně zodpovíme Vaše dotazy!

Parkování zdarma u objektu

Penzion Babička je uzpůsoben k hromadné i individuální rekreaci. Dovolenou na horách zde mohou strávit rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovní kluby i školní mládež. Ideální dovolená jarní a letní prázdniny.

Ceník ubytování

noc/os
Dospělí 380 Kč                                      
Děti do 12-ti let sleva(děti od 3 do 12 let) 250 Kč bez doplatku využití kuchyně a spol. místnosti
Děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko ( max. 1 dítě na jeden pokoj)
 Pokoj 2 lůžkový 4 500 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 3 lůžkový 6 000 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 4 lůžkový  7 500 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 5 lůžkový 8 000 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 5 lůžkový apartmánový pokoj 8300 Kč / týdenní pobyt ( dva pokoje 2+3 lůžka)
Rekreační poplatek Dospělý 10,-Kč/osoba/den/ nad 18 let do 70 let.
Poplatek za využití kuchyně a společenské místnosti. Dospělý 20,-Kč/osoba/den/ nad 18 let

Návštěva / neubytovaný host od 12 let 80 Kč /den

Parkovné neubytovaný host 50 Kč /den.

Pronájem  celého objektu / max. 18 osob / 7 nocí / 25 000,-Kč  ( cena 199,-Kč/lůžko/noc.). K pobytu doplatek poplatek obci a využití kuchyně se společenskou místností.

Pronájem  celého objektu / max. 18 osob / 7 nocí / 35 000,-Kč  Letní prázdniny ( cena 277,-Kč/lůžko/noc.). K pobytu doplatek poplatek obci a využití kuchyně se společenskou místností.

Parkování u objektu zdarma.

Ceny neplatí po dobu Silvestra. / více info rádi zašleme !

Stravování

Hostům je k dispozici vybavená kuchyně, kde si mohou připravit vlastní pokrmy a také malý bar, bez obsluhy, kde mohou strávit mnoho příjemných chvil.

Nástup na pobyt v den příjezdu je mezi 15 – 19 hodinou. Objekt nutno uvolnit v den odjezdu do 10 hodin. Mimo sezónu dle dohody před nástupem.

Možnost snídaní a polopenzí (mimo letní prázdniny, Vánoce a Silvestr).