Beskydy ubytování Penzion Babička Trojanovice (Pustevny)

Pohoří Moravskoslezských Beskyd se svými klimatickými a terénními podmínkami patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta.. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni k vrcholům Beskyd lanovou dráhou- lanovka Pustevny (Trojanovice). Pěšky cca 5 minut. Frenštát pod Radhoštěm 4 km.

 

Týdenní pobyty se slevou !

Děti do 3 let zdarma, děti do 15 let sleva !

Vyjeďte do hor s dětmi ! Jaro, Letní prázdniny, nebo jen odpočinkový víkend v Beskydech , ale také krásné procházky beskydskou krajinou !

V nedalekém hotelu welness a krytý bazén. Denně v provozu !

 

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný horský penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy na Pustevny (500m), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí. Penzion Babička nabízí ubytování pro rodiny, nebo max. 18 osob v 6-ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení .TV. Wifi v areálu.

Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni. K dispozici je společenská místnost. Možnost snídaní a polopenzí v penzionu ( mimo letní prázdniny , Vánoce a Silvestr). Restaurace je cca 300 m od penzionu.

Děti do 15 let sleva, do 3 let zdarma ( bez nároku na lůžko, jedno dítě na pokoj).

 

Bazén o letních prázdninách pro děti i dospělé ( rozměr cca 300 x 70 cm). Penzion je oplocený se zahradou s pískovištěm a venkovním posezením, houpačka, skluzavka., ohniště ( dřevo není k dispozici, možnost zakoupení.)  S výhledem na horu Radhošť, kde můžete v klidu strávit své dovolenkové chvíle. Rádi Vám osobně zodpovíme Vaše dotazy!

Parkování zdarma u objektu

Možnost objednání polopenzí nebo snídaní (mimo letní prázdniny, Vánoce, Silvestr).

 

Penzion Babička je uzpůsoben k hromadné i individuální rekreaci. Dovolenou na horách zde mohou strávit rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovní kluby i školní mládež. Ideální dovolená jarní a letní prázdniny.

Ceník ubytování

noc/os noc/os
Dospělí 320 Kč                                       340 Kč s využitím kuchyně a spol. místnosti
Děti do 15-ti let sleva(děti od 3 do 15 let) 250 Kč bez doplatku využití kuchyně
Děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko ( max. 1 dítě na jeden pokoj)
 Ceny na 7 nocí uvedeny vč. využití kuchyně a spol. místnosti.
Pokoj 2 lůžkový 3900 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 3 lůžkový 5500 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 4 lůžkový 6600 Kč / týdenní pobyt
Pokoj 5 lůžkový apartmán 8300 Kč / týdenní pobyt
 Pokoj 5 lůžkový 7500 Kč / týdenní pobyt
Rekreační poplatek Dospělý 10,-Kč/osoba/den/ nad 18 let do 70 let.

Pronájem  celého objektu / max. 18 osob / 7 nocí / 25 000,-Kč s využitím kuchyně pro hosty a společenské místnosti . ( cena 199,-Kč/lůžko/noc.)

Parkování u objektu zdarma.

Ceny neplatí po dobu Silvestra. / více info rádi zašleme !

 

Stravování

Hostům je k dispozici vybavená kuchyně, kde si mohou připravit vlastní pokrmy a také malý bar, bez obsluhy, kde mohou strávit mnoho příjemných chvil.

Nástup na pobyt v den příjezdu je mezi 15 – 19 hodinou. Objekt nutno uvolnit v den odjezdu do 10 hodin. Mimo sezónu dle dohody před nástupem.

Možnost snídaní a polopenzí (mimo letní prázdniny, Vánoce a Silvestr).
[/one_third_last]