V areálu Oaza (možnost využití pro ubytované hosty Penzionu Babička): volejbalové hřiště, nohejbal (síť a balóny k dispozici). Dále stolní tenis (v kryté budově), ruské kuželky, pískoviště, prolézačky, skluzavky, trampolína aj., v létě bazén.

V okolí můžete navštívit krásné památky a poznat Beskydy na vlastní oči!

Rádi Vám poradíme !

Pustevny ( Radhošť, Socha Boha Radegasta, Maměnka, Libušín)

Lanová dráha na Pustevny

Lanová dráha na Pustevny

Na vrchol Pusteven vyjedete sedačkovou lanovkou (pěšky nedaleko středisek). Provoz každý den! Příznivcům turistiky se zde naskýtá možnost vyžití v každém ročním období. 4 km dlouhá hřebenová trasa z Pusteven na Radhošť, 6 km dlouhá „Knížecí cesta“ z Trojanovic na Pustevny nebo 8 km dlouhá hřebenovka na Martiňák přes Čertovy kameny – to jsou výzvy pro turisty po celý rok a vždy skýtají úchvatné pohledy do kraje i na přírodní scenérie. Při dobré viditelnosti jsou vidět Jeseníky, Vsetínské vrchy, Malá Fatra i Nízké Tatry.

Nově otevřená stezka v oblacích Valaška.

Cyklisté zde najdou taktéž mnoho tras různé náročnosti a délky.Nebo využít zážitku sjezdu na koloběžkách z Pusteven. Objekty mají možnost bezpečného uschování kol, lyží.

Mapa lyžařského areálu Pustevny

Mapa lyžařského areálu Pustevny

V zimě Vás dvousedačková lanová dráha vyveze z Trojanovic do centra sjezdového i běžkařského lyžování. Sjezdovky různého stupně obtížnosti od modrých až po černou hovoří zcela jednoznačně ve prospěch lyžařů a snowboardistů. Tratě jsou upravovány. Pokud se chcete svěřit Vy nebo Vaše děti do rukou odborníků, fungují na Pustevnách lyžařské školy .Ceny jízdenek a skipasů jsou ve srovnání s jinými lyžařskými středisky velmi příznivé. Také na běžkaře je pamatováno – trasy na Radhošť i na Martiňák bývají pravidelně upravovány.

 

Jízdárna Trojanovice pod Javorníkem

Možnost projížďky pro děti na koních. Po telefonické dohodě s paní Zuzanou Školákovou

telefonní číslo pro objenávku: 603 500 146.

Lanové centrum Tarzánie ( největší lanový park v ČR)

Lanové centrum Tarzanie

Lanové centrum Tarzanie

Pro vyznavače adrenalinových sportů nabízí své služby Tarzanie.

Trasy různé náročnosti pro děti od 4 let.

http://www.tarzanie.cz/

Pro skupiny a školní výlety je možná rezervace času a termínu přímo pro Vás!

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme a poradíme kam s dětmi za zábavou.

nebo Paragliding centrum. Po celý rok můžete využít kryté bazény ve Frenštátě, Rožnově nebo na Pustevnách.

 

 

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

V létě nezapomeňte navštívit nově zbudovaný Aquapark ve Frenštátě. Je možné také navštívit mimo léto také krytý aquapark Olešná u Frýdku Místku.

Chcete si zahrát bowling? Žádný problém, nedaleko penzionu Babička nabízí hotel Ráztoka bowlingové dráhy a billiardové stoly.

Aquapark ve Frenštátě p. R.

Aquapark ve Frenštátě p. R.